• BLAHOŽELÁME

• Dňa 21. 4. 2022 sme sa zúčastnili výberového kola 28. ročníka Slovenského festivalu poézie Beniakove Chynorany Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja. Napriek veľkej konkurencii sa Rebeke Gerbelovej zo IV. ZAA podarilo získať čestné uznanie. Rebeke blahoželáme.

• OBNOVENIE ZASVÄTENIA NAŠEJ ŠKOLY

• V stredu 20. apríla sme spoločne obnovili zasvätenie našej školy Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie. Všetko sa to začalo svätou omšou, ktorú celebroval duchovný správca školy vdp. Mgr. Pavol Berka. Počas svätej omše boli požehnané aj medailóny Panny Márie určené našim žiakom a zamestnancom. O spestrenie tejto našej slávnosti spevom sa postarala sestra Kristiána s naším speváckym zborom.

• NAŠE ÚSPECHY

• Naše žiačky Júlia Herdová (IV. ZAB) a Monika Streďanská (II. PSB) sa zúčastnili 5. 4. 2022 okresného kola súťaže v umeleckom prednese stredoškolákov a dospelých Hviezdoslavov Kubín 2022. Júlia Herdová získala 3. miesto v kategórii poézia. Srdečne blahoželáme.

• 1.APRÍL

• Do školy v kreatívnom (bláznivom) odeve – v tomto duchu sa niesol prvý aprílový deň na našej škole. Žiakom i učiteľom bolo dovolené povoliť uzdu svojej fantázii a kreatívne (neštandardne bláznivo) sa obliecť. Takúto možnosť si veru nenechali ujsť.