• 2% z daní

• Podporte našu školu, darujte 2 % zo svojej dane

• Vážení rodičia a priatelia školy,

v zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o daní z príjmov môže daňovník poukázať 2 % zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Občianske združenie Rodičovské spoločenstvo pri Strednej zdravotníckej škole sv. Vincenta de Paul v Topoľčanoch je v tomto roku prijímateľom 2 %.

• Ak vám robí ročné zúčtovanie dane zamestnávateľ, máte do konca apríla možnosť venovať ich nášmu združeniu a tým podporiť školu, do ktorej chodí vaše dieťa. Stačí vyplniť tlačivá:
            • VYHLÁSENIE-tlačivo
            • Ak si podávate daňové priznanie sami, vpíšte prosím do príslušnej časti nasledovné údaje:

Obchodné meno: Občianske združenie Rodičovské spoločenstvo pri Strednej zdravotníckej škole sv. Vincenta de Paul v Topoľčanoch

Sídlo: 17. novembra 1056/A, 955 01 Topoľčany

Právna forma: Občianske združenie

IČO/SID: 51 038 021

Za prejavenú podporu vopred ďakujeme.