• Súťaž v poskytovaní v prvej pomoci - máme 1. miesto

• Dňa 22.03.2016 sa žiaci našej školy Pavol Andel, Renáta Straková z II.ZA a Denisa Mellová z III.ZA zúčastnili regionálneho kola súťaže  Poskytovanie prvej pomoci SZŠ v Trnave, na ktorej obsadili prvé miesto a postúpili do celoslovenského kola. Srdečne blahoželáme.

Súťaž v poskytovaní v prvej pomoci - máme 1. miesto - Obrázok 1

• Ľudovít Štúr - 200. výročie narodenia

• Radi by sme vám dali do pozornosti stránku vytvorenú pri
              príležitosti Roku Ľudovíta Štúra:
              Nájdete na nej zaujímavo spracované informácie
              o Ľudovítovi Štúrovi ‒ rodokmeň Ľ. Štúra, originálne
              kvízy a tvorivé úlohy, aplikácie LUDEVÍT a ŠTÚROVCI
              a mnoho iného.
            • Imatrikulácie 2015/2016

•  30. 9. 2015 prichádzali prváci do telocvične so strachom v očiach. My sme sa im nečudovali, pretože všetci sme si tým prešli.

Mali sme pre nich pripravené rôzne prekvapenia. Hneď na začiatku si prváci a po nich aj tretiaci zatrsali na svoje choreografie. Naši nováčikovia sa blysli akčným spracovaním klasickej rozprávky Karkulka. Dobrá správa – všetci prežili.

V rámci úloh pre nich pripravených mali možnosť zlepšiť si športovú kondičku a popri tom  dostávali pravidelný prísun uhľohydrátov. Ako predkrm pred obedom im boli servírované rôzne pochúťky na jedálenskej súprave značky PAMPERS. Odmietnutie našej pohostinnosti bolo trestané osladením ich tváre šľahačkou alebo medom.

lll. MAS a III. ZA to začalo baviť, a tak sladký trest sa ušiel všetkým. Dokonca aj tým, čo úlohy splnili.

Naši vizážisti sa postarali o záverečnú úpravu make-upu  prvákov púdrom z múky.

Ťažko sme sa rozchádzali, my tretiaci s úsmevom a prváci s návodom, čo vyviesť budúcim našim prvákom.

Fotky z imatrikulácií si môžete pozrieť vo fotoalbume na našej stránke.

• Internetová žiacka knižka

• V týchto dňoch prebieha napĺňanie databázy známkami. Rodičia ako aj študenti sa môžu už teraz prihlásiť svojimi prístupovými údajmi ktoré obdržali. Po naplnení databázy sa aktualizácia známok bude vykonávať priebežne, minimálne však jeden krát za mesiac.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom internetovej žiackej knižky, straty pristupových údajov, alebo podobne, kontaktujte prosím zodpovednú osobu: