• LYŽIARSKY KURZ

• Žiaci z I. PS a I. MAS – lyžiari i tí, ktorí sa chceli naučiť lyžovať – sa zúčastnili v dňoch od 10. 2. do 14. 2. 2020 lyžiarskeho kurzu v Nízkych Tatrách pod dohľadom pedagógov.

Po ubytovaní a po dobrom a chutnom obede v hoteli Krpáčovo sme vyrazili na zjazdovky. Lyžiarske stredisko Tále poskytlo počas celého týždňa krásne počasie a ideálne snehové podmienky. Začiatočníci šikovne napredovali vo výcviku, skúsenejší dolaďovali štýl.

Počas večerného sneženia sme sa cítili ako v rozprávkovej krajine. Voľné poobedie v stredu sme využili na prechádzku spojenú s guľovačkou v okolí Krpáčova.

Týždeň strávený v prírode a na lyžiach rýchlo prešiel a plní zážitkov sme sa šťastne vrátili domov.