• A UŽ SÚ NAŠI!

• Tak ako po iné roky aj tento rok sme medzi nami slávnostne privítali prvákov. Inými slovami 14. novembra 2019 sa v našej škole konali očakávané, ale aj obávané imatrikulácie. Telocvičňa sa zaodela do slávnostného šatu a dlážka pre istotu do igelitu. Keďže poriadok je dôležitý, tretiaci všetko dôkladne pripravili. Celú slávnosť zahájili žiaci a žiačky z III.MAS triedy svojím profesionálnym vstupom. Nasledovalo umelecké predstavenie sa I.MAS triedy. Z vystúpenia tejto triedy by sme chceli vyzdvihnúť najmä postavu nezbedného malého Mirka, s ktorou sa dievčatá s gráciou popasovali. Žiaci a žiačky z I.PS triedy účastníkov očarili originálnou triednou hymnou. Po úvodnom vstupe čakali našich prvákov mnohé úlohy. Nechýbala ochutnávka „jedla“ od výmyslu sveta, snímanie štipcov ústami, prekážkový beh a mnoho iných úloh. Pri nedostatočnom splnení týchto imatrikulačných „záležitostí“ prišla na rad už tradične šľahačka.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a našim prvákom prajeme veľa trpezlivosti, dobrú náladu a chuť vzdelávať sa.